Specjalista w Wydziale Technicznym

PKP SA

Gdańsk, pomorskie

PKP SA

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Zebranie potrzeb w zakresie zakupów i zadań inwestycyjnych z komórek organizacyjnych, przeprowadzenie weryfikacji zgodnie z wytycznymi Centrali i opracowanie planu inwestycyjnego
    dla OGN Gdańsk.
  • Sporządzenie harmonogramu realizacji inwestycji, koordynacja jego realizacji przez osoby odpowiedzialne merytorycznie, uzgadnianie i dokonywanie zmian w planie i budżecie inwestycyjnym.
  • Prowadzenie stosownej sprawozdawczości w zakresie realizacji i wykonania planu inwestycyjnego.
  • Realizacja przydzielonych zadań inwestycyjnych.
  • Uzyskiwanie decyzji o warunkach zabudowy, zagospodarowania terenu, warunków technicznych oraz pozwoleń na budowę dla realizowanych lub planowanych inwestycjach.
  • Kompletowanie materiałów wyjściowych, koncepcji, studiów wykonalności, projektów budowlanych
    i dokumentacji kosztorysowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami.
  • Przygotowanie materiałów do postępowań przetargowych lub innych trybów w oparciu o Instrukcją udzielania zamówień przez PKP S.A., Prawo zamówień publicznych oraz Kodeks cywilny.
  • Udział w komisjach przetargowych, negocjacjach lub innych trybach związanych z udzielaniem zamówień na wykonanie dokumentacji technicznych oraz roboty budowlane dotyczących realizowanych zadań inwestycyjnych.
  • Przygotowanie, zawieranie i rozliczanie umów lub zamówień zewnętrznych związanymi
    z realizowanymi zadaniami inwestycyjnymi.
  • Sprawdzanie kompletności danych zawartych w ewidencji umów i zamówień w zakresie realizowanych zadań.
  • Ewidencjonowanie i porządkowanie dokumentów, przechowywanie ich w należytym porządku oraz właściwe ich zabezpieczenie.
  • Prowadzenie ewidencji spraw oraz archiwizowanie dokumentacji z prowadzonych postępowań.
  • Przygotowanie materiałów i danych do celów statystycznych i sprawozdawczych w zakresie inwestycyjnym.
  • Doraźne opracowywanie innych spraw poleconych przez zwierzchników służbowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie - wyższe ze znajomością branży budowlanej preferowane studia budowlane
    lub ekonomiczne
  • Doświadczenie - co najmniej rok pracy w branży budowlanej
  • Znajomość - biegła znajomość obsługi komputera i programów MS Office
  • Znajomość zagadnień z zakresu podstaw księgowości i rachunkowości oraz procesów inwestycyjnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie z bogatymi tradycjami
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
za pomocą przycisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Informujemy, że potwierdzeniem przyjęcia Państwa aplikacji jest otrzymanie maila zwrotnego.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.