Specjalista w Pracowni Wydarzeń Naukowych i Artystycznych

Centrum Nauki Kopernik

Warszawa, mazowieckie

CENTRUM NAUKI KOPERNIK poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Głównym zadaniem będzie rozwijanie i realizowanie działań związanych z podnoszeniem kompetencji komunikacyjnych naukowców i innych ekspertów współpracujących z Centrum Nauki Kopernik. Będzie to wymagało m.in. współdziałania z koordynatorami różnych projektów CNK oraz organizacji szkoleń i wydarzeń wspierających ten cel.

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie, koordynowanie oraz realizacja wydarzeń, szkoleń i innych działań podnoszących kompetencje komunikacyjne naukowców.
  • Kooperacja z działami CNK współpracującymi z naukowcami przy realizacji wydarzeń.(w zakresie przygotowywania ekspertów do wystąpień).
  • Koordynacja merytoryczna i organizacyjna konkursu FameLab Poland

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w realizacji warsztatów szkoleniowych w obszarze umiejętności komunikacyjnych, autoprezentacji i retoryki.
  • Doświadczenie w coachingu i szkoleniu z kompetencji miękkich.
  • Biegła obsługa komputera.
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Sprawne działanie w sytuacjach stresowych.
  • Umiejętność szybkiej oceny sytuacji i samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w organizowaniu wydarzeń.
  • Doświadczenie w popularyzacji nauki.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze, na zastępstwo.
  • Ambitne wyzwania w nowoczesnej instytucji kultury.
  • Inspirujące i profesjonalne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 30 października 2016 roku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.