Specjalista w laboratorium naukowym/laborant

Centrum Badawczo Rozwojowe Novasome Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało m. in.:

• opracowywanie metod analitycznych, badawczych oraz przygotowywanie zaplecza technicznego i dokumentacji dla opracowanych metod i preparatów,

• udział w transferze i wdrażaniu opracowywanych metod badawczych i analitycznych w laboratorium kontrahenta lub w innej jednostce, do której transferowane są metody,

• realizacja samodzielnych projektów walidacji metod analitycznych,

• przygotowanie i publikowanie wyników badań w czasopismach fachowych,

• przygotowanie materiałów do zgłoszeń patentowych w zakresie prowadzonych przez pracownika badań.

Oczekiwania, jakie stawiamy wobec Kandydatów:

• wykształcenie wyższe (chemia, farmacja, analityka medyczna lub pokrewne),

• minimum 3-letnie doświadczenie w pracy, w laboratorium analitycznym fizykochemicznym (w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym lub paliwowym),

• znajomość technik chromatograficznych, spektroskopowych oraz analiz klasycznych,

• znajomość zagadnień analizy statystycznej w zakresie niezbędnym do prowadzenia działań walidacyjnych,

• dobra znajomość branżowego i technicznego języka angielskiego ),

• mile widziane doświadczenie w pracy w placówkach posiadających wdrożony System Zapewnienia Jakości (GMP, GLP, ISO 17025),

• zdolność analitycznego myślenia.

W zamian za zaangażowanie oraz wkład w realizację wyznaczonych celów oferujemy:

• pełnowymiarowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz konferencjach branżowych,

• możliwość korzystania z pakietów socjalnych (m.in. dofinansowanie do zajęć sportowych oraz wydarzeń kulturalnych),

• pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Prezentacja firmy

CBR Novasome jest zorientowane na innowacje i rozwój. Usługi ofer... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia