Specjalista w dziale zobowiązań z językiem niemieckim

ZF Group

Częstochowa, śląskie

ZF Group

Lokalizacja: Częstochowa

Obowiązki:
- Weryfikacja faktur zakupu pod względem zgodności z przepisami podatkowymi i wymogami kontroli wewnętrznej oraz ich ewidencjonowanie w systemach;
- Weryfikacja i wyjaśnienia różnic cenowych oraz ilościowych przy zakupie materiałów;
- Tworzenie i księgowanie obciążeń do dostawców oraz faktur na odsyłki komponentów do dostawców;
- Analiza i rozliczanie kont rozliczania zakupu;
- Monitorowanie otwartych zablokowanych zobowiązań oraz zaległych faktur znajdujących się w akceptacji/ wyjaśnianiu Workflow SAP;
- Ustalanie sald zobowiązań z innymi jednostkami.

Wymagania:
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny ;
- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
- Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia, - matematyka (ale także filologia czy inne);
- Umiejętności analityczne;
- Znajomość pakietu MS Office;
- Bardzo dobra organizacja pracy;
- Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań;
- Chęć rozwoju w obszarze księgowości korporacyjnej;
- Umiejętność profesjonalnej komunikacji z klientem oraz pracy zespołowej.

Oferujemy:
- Udział w kursie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce;
- Prywatną opiekę medyczną;
- Pakiet MY BENEFIT;
- Szkolenia językowe oraz branżowe;
- Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
- Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
- Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Bądź częścią zespołu ZF i zaaplikuj!