Specjalista w dziale Zakupów

Genpact Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Location: Lublin
With a startup spirit and 80,000+ curious and courageous minds, we have the expertise to go deep with the world’s biggest brands—and we have fun doing it. Now, we’re calling all you rule-breakers and risk-takers who see the world differently, and are bold enough to reinvent it. Come, transform with us.

Genpact jest liderem globalizacji usług i technologii oraz pionierem w zakresie zarządzania procesami biznesowymi na całym świecie. Nasza działalność obejmuje obszary takie jak: finanse i księgowość, bankowość, zarządzanie relacjami z klientem, zakupy, logistyka.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie katalogów produktowych w systemie,
  • Nadzór nad ważnościami warunków umów oraz terminami umów,
  • Testowanie nowych funkcjonalności w systemie,
  • Nadzór nad technicznymi aspektami systemu zakupowego.

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w podobnym obszarze,
  • Pracowałeś/aś systemach ERP,
  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • Znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym,
  • Potrafisz pracować zarówno samodzielnie jak i w zespole,
  • Jesteś osobą zorientowaną na relacje z klientem.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat (umowa o pracę),
  • Premie uzależnione od wyników,
  • Program rekomendacyjny pracowników,
  • Uczestnictwo w interaktywnych i intensywnych szkoleniach,
  • Możliwości rozwoj.
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.