SPECJALISTA W DZIALE WSPOMAGANIA BIZNESU

Polfa Tarchomin S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się ponad 190-letnią tradycją. Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

Aktualnie poszukujemy kandydata na następujące stanowisko:

Warunki pracy:

  • umowa na zastępstwo nieobecnego pracownika

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office),
  • znajomość obsługi systemu SAP,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole i wysokie kompetencje interpersonalne,
  • umiejętność wyjaśniania i przekazywania wiedzy.

Główne zadania:

  • kompleksowe prowadzenie spraw związanych z obsługą umów: zlecenia, dzieło i darowizn zawieranych przez Przedstawicieli ds. Promocji (sprawdzanie pod względem zgodności z Regulaminem Aktywności Marketingowych, zbieranie podpisów, rejestracja, przekazanie do zapłaty),
  • weryfikacja dokumentów finansowych pod względem merytorycznym i rachunkowym oraz zgodności z Regulaminem Aktywności Marketingowych,
  • zamówienia upominków katalogowych - współpraca z Regionalnymi Koordynatorami Promocji, Magazynem Promocji i Pionem Zakupów Centralnych,
  • koordynowanie procesu wysyłki bezpłatnych próbek produktów leczniczych,
  • przygotowanie, kontrola i archiwizacja dokumentów związanych z przekazywaniem bezpłatnych próbek produktów leczniczych.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną,
  • przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj".

Polfa Tarchomin SA. zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662 z późniejszymi zmianami) prowadzonego przez Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. z siedzibą w Warszawie”

Prezentacja firmy

Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Zakupy / Zaopatrzenie