Specjalista w Dziale Sprzedaży

PMT Marketing System Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • Administracyjne wsparcie w realizacji bieżących projektów sprzedażowych
  • Analizę potrzeb klientów i profesjonalne doradztwo w zakresie doboru rozwiązań
  • Przygotowanie ofert w oparciu o strategię sprzedaży

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość współpracy z największymi firmami w Polsce i za granicą
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży i rozwoju w branży B2B
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, obiektów sportowych, kursów językowych
  • Niezbędne narzędzia pracy adekwatne do stanowiska
  • Przyjazną atmosferę pracy

Nasze oczekiwania:

  • Predyspozycje i motywacja do pracy w sprzedaży
  • Komunikatywność, otwartość i determinacja w osiąganiu celów
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży B2B i/lub doświadczenie w kontakcie telefonicznym oraz spotkaniach bezpośrednich z Klientami
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zainteresowane osoby proszone są o nadsyłanie CV z numerem ref. SDS/10/Pń

W CV prosimy o zamieszczenie adnotacji:

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U.

z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę PMT Marketing System Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie do ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Ogólnopolska Agencja Merchandisingowa z siedzibą w Poznaniu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa