SPECJALISTA W DZIALE ORGANIZACJI OCHRONY RADIOLOGICZNEJ

Krajowe Centrum Ochrony Radiologicznej w Ochronie Zdrowia

91-433 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

STANOWISKO: Specjalista w Dziale Organizacji Ochrony Radiologicznej
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Łódź
FORMA i WYMIAR ZATRUDNIENIA: Umowa o pracę / pełny etat

OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie w państwowej jednostce budżetowej na podstawie umowy o pracę,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego (w tym finansowanie udziału w szkoleniach, konferencjach, itp.),
• dodatkowe wynagrodzenia roczne („trzynastki”),
• świadczenia socjalne (np. dofinansowanie kosztów wypoczynku, świąteczne bony podarunkowe)

Wymagania

• wykształcenie wyższe,
• kultura osobista oraz zdolności organizacyjne,
• komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, samodzielność,
• doświadczenie w planowaniu i organizowaniu pracy własnej,
• umiejętność pracy w zespole,
• zdolność pracy pod presją czasu,
• umiejętności analitycznego myślenia,
• znajomość języka angielskiego,
• znajomość obsługi oprogramowania biurowego, programów kalkulacyjnych, urządzeń biurowych

Prezentacja firmy

Krajowe Centrum Ochrony Radiologicznej w Ochronie Zdrowia jest jednostką... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne