Specjalista w Dziale Księgowości i Kadr

Ośrodek ''Pamięć i Przyszłość''

53-235 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- dokonywanie wstępnej kontroli dokumentów księgowych – zgodnie z postanowieniami odrębnych zarządzeń i zaleceniami Głównego Księgowego,
- przygotowywanie dokumentów księgowych do zatwierdzenia przez osoby upoważnione,
- terminowe przygotowywanie przelewów,
- prowadzenie rejestrów umów, w tym zleceń i umów o dzieło,
- przygotowywanie umów zleceń i umów o dzieło,
- prowadzenie rejestru delegacji służbowych,
- rozliczanie dotacji,
- rozliczanie zaliczek pobranych przez pracowników,
- prowadzenie kasy Ośrodka (odpowiedzialność materialna za rozliczenie kasowe),
- księgowanie dokumentów.

Wymagania

Niezbędne wymagania wobec kandydata:

- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie w księgowości, płacach lub kadrach,
- znajomość pakietu MS Office,
- znajomość programów finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych,
- dokładność i dbałość o szczegóły.

Mile widziane:

- doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji.

Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny,
- życiorys zawodowy (CV) zawierający co najmniej następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia, obywatelstwo, adres do korespondencji, wykształcenie (ze wskazaniem uzyskanych stopni i tytułów naukowych oraz uczelni, które je przyznały), informacje o doświadczeniu zawodowym, uprawnieniach i dodatkowych umiejętnościach,
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016r., poz. 922),
- oświadczenie o zgodności ze stanem faktycznym informacji zawartych w życiorysie
zawodowym,
- można załączyć: referencje, dokumenty i dyplomy poświadczające zdobyte wykształcenie i doświadczenie.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem portalu do 23.04.2017 r.

Prezentacja firmy

Ośrodek „Pamięć i Przyszłość” został powołany do życia jako państ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia do 30.09.2017
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa