Specjalista w dziale Księgi Głównej ze znajomością języka rosyjskiego

Klient infoPraca.pl

Lublin, lubelskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Lublin

Poszukujemy do swojego zespołu kandydata lub kandydatki na stanowisko Specjalisty w dziale Księgi Głównej ze znajomością języka rosyjskiego. Jeżeli chcesz pracować w firmie, która się rozwija i dba o dobrą atmosferę w pracy to zapraszamy do zaaplikowania, być może to właśnie Ciebie szukamy do swojego zespołu!

Opis stanowiska:

  • Księgowanie transakcji w księdze głównej,
  • Księgowanie transakcji i przygotowywanie deklaracji związanych z podatkiem VAT,
  • Kalkulacje podatku dochodowego,
  • Praca w systemie SAP,
  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia ksiąg rachunkowych,
  • Raportowanie.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka rosyjskiego,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie ekonomiczne,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze finansów,
  • Wysoki poziom samodzielności oraz umiejętność priorytetyzowania zadań.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowo premie (wynikowe),
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę na pełen etat (umowa o pracę),
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Wsparcie realokacyjne dla kandydatów spoza UE.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.