Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/09/2016.

Specjalista w Dziale Kontroli Jakości

Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Poręba, śląskie

Domino Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • Weryfikowanie materiałów zgodnie z wytycznymi,
  • Przeprowadzanie testów jakościowych (ciśnieniowych, wytrzymałościowych),
  • Udział w procesach jakościowych,
  • Tworzenie dokumentacji,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Kontakt z klientami

Wymagania

  • Wykształcenie tecgniczne lub mechaniczne,
  • Doświadczenie w działach kontroli jakości min. 2 lata,
  • Dobra znajomośc rysunku technicznego,
  • Obsługa narzędzi pomiarowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domino jest firmą założoną w... Lyonie we Francji i przez przeszło 10 lat działalności rozwinęła sieć agencji obecnych we wszystkich większych miastach na terenie Francji.

Obecnie Domino Polska posiada biura we Francji w Polsce i Szwajcarii. W Polsce pierwsza siedziba została założona w Poznaniu i w Warszawie.

Współpracujemy z największymi firmami na rynku europejskim i polskim gdzie z sukcesem realizujemy projekty rekrutacyjne oraz projekty Executive Search.

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu doświadczonych osób na stanowiska wysokiego i średniego szczebla oraz specjalistów o wysokich kwalifikacjach ze znajomością języków obcych.

Jako firma rekrutacyjna i doradcza specjalizujemy się w obsłudze następujących sektorów:

• Zarządzanie i Administracja
• Inżynieria i Produkcja
• Finanse, Księgowość
• HR
• Informatyka
• Sprzedaż i Marketing
• Logistyka i Handel
• Rekrutacje za granicą

Usługi Domino Polska

Domino Polska świadczy następujące usługi w zakresie poszukiwań na stanowiska kierownicze i specjalistyczne:

• Poszukiwania bezpośrednie Executive Search
• Rekrutacja i selekcja
• Weryfikacja dopasowania kandydatów wraz z oceną znajomości języków obcych
• Outplacement
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
umowa o pracę na czas nieokreślony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości