Specjalista w Dziale Katalogów

Agencja Reklamowa Maciaszczyk

POZNAŃ, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa bazy danych z tłumaczeniami PL-DE / DE-PL
  • Współpraca z tłumaczami PL-DE / DE-PL
  • Korekta językowa tekstów, w tym tekstów marketingowych
  • Skład cyklicznie wydawanego katalogu

Wymagania

Oczekiwane umiejętności:

  • język niemiecki
  • znajomość zasad składu tekstu
  • biegła znajomość zasad pisowni i gramatyki j. polskiego
  • znajomość środowiska Microsoft Office w tym Excel
  • chęć do nauki nowych umiejętności
  • skrupulatność w wykonywaniu powtarzalnych czynności
  • mile widziane doświadczenie w pracy z Adobe InDesign

Prezentacja firmy

Od blisko 30 lat budujemy swoje kompetencje w obszarze szeroko pojętych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia