Human & Hunter Sp. z o.o.

Specjalista w Dziale Jakości

Miejsce pracy: Tychy, Bieruń, Katowice, Czechowice Dziedzice, Sosnowiec, Chorzów, Żory, Dąbrowa Górnicza, Olkusz

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko SPECJALISTA W DZIALE JAKOŚCI.

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych związanych z produktem i procesem;
  • Wsparcie produkcji w zakresie jakości;
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną, jakościową;
  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych;
  • Współpraca z dostawcami, jak i z podwykonawcami;
  • Wsparcie przy nowych uruchomieniach;
  • Zatwierdzanie nowych surowców, przeprowadzanie pomiarów i testów wyrobów i surowców;
  • Zarządzanie sprzętem kontrolno-pomiarowym;
  • Szkolenie pracowników działu jakości i pracowników produkcyjnych;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w pracy w dziale, jakości w branży automotive
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość ISO/TS 16949 oraz podstaw ISO 14001,
  • Praktyczna znajomość narzędzi rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego,
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Wysoka motywacja do pracy.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Systemy premiowe;
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju;
  • Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.