Specjalista w dziale HR (praca w j. niemieckim)

CPL Jobs Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Lokalizacja: Poznań

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy, rozwijającej swoją markę na rynku polskim, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • codzienna współpraca z niemieckojęzycznymi pracownikami
  • udzielanie informacji na zapytania pracowników wewnętrznych z obszaru kadrowo-płacowego zgodnie z przepisami prawa
  • administrowanie, obsługa oraz aktualizacja platformy online pod kątem danych kadrowo-płacowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (język pracy)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta/ customer service mile widziane
  • wiedza z obszaru kadrowo-płacowego mile widziana
  • umiejętności komunikacyjne oraz postawa pro-kliencka
  • zaangażowanie, samodzielność w działaniu, optymistyczne podejście do pracy

Nasz klient  oferuje:

  • stabilne warunki pracy, w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, z młodymi i uśmiechniętymi ludźmi
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w centrum Poznania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.