Specjalista w dziale handlowo- marketingowym z j. niemieckim

Sidus Investments Sp. z o.o. Trucks Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Sidus Investments Sp. z o.o. Trucks Sp. k. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty w dziale handlowo-marketingowym ze znajomością j. niemieckiego.

Opis stanowiska:

- poszukiwanie i aktywny udział w procesie pozyskiwania klientów krajowych i zagranicznych,

- osobista i telefoniczna obsługa klientów,

- koordynacja prac zakupowo- marketingowych na rynku krajowym i zagranicznym,

- budowanie trwałych relacji z partnerami kooperacyjnymi,

- negocjowanie warunków handlowych,

- odbywanie podróży służbowych.

Wymagania:

- łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich i budowania pozytywnych relacji interpersonalnych,

- dobra znajomość j. niemieckiego,

- predyspozycje do pracy w dziale handlowo- marketingowym,

- doskonałe umiejętności organizacyjne,

- dyspozycyjność,

- prawo jazdy kat. B,

- komunikatywność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków,

- gotowość do odbywania podróży (głównie teren Niemiec)

Oferujemy:

- umowę o pracę lub samozatrudnienie,

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

- ciekawą i odpowiedzialną pracę,

- miłą atmosferę,

- pracę z doświadczonym zespołem specjalistów,

- szkolenia tematyczne.

Prezentacja firmy

SIDUS TRUCKS zajmuje się profesjonalną sprzedażą ciągników siodło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media