Opis stanowiska pracy

  1. Weryfikacja, dekretacja i księgowanie dokumentów.
  2. Obsługa płatności oraz uzgadnianie sald z kontrahentami.
  3. Uzgadnianie sald księgi głównej z księgami pomocniczymi.
  4. Prowadzenie rachunku kosztów.
  5. Analiza kont.
  6. Księgowanie wyciągów bankowych.
  7. Uczestniczenie w czynnościach związanych z księgowym zakończeniem miesiąca, kwartału oraz roku.

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe – kierunkowe.
  2. Biegła obsługa komputera – szczególnie programów księgowych SAGE (FK, KiP, ŚT, Handel) oraz pakietu MS Office.
  3. Minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego.
  4. Znajomość UOR oraz przepisów PIT, CIT, VAT.
  5. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  6. Zaangażowanie, dokładność, sumienność, uczciwość i konsekwencja w działaniu.
  7. Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole.
  8. Wysokie standardy etyczne, z naciskiem na poufność i należytą staranność.

Prezentacja firmy

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Odlewnictwa stanowi zaplecze badawc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse