SPECJALISTA W DZIALE EKSPLOATACJI W ZZ W INOWROCŁAWIU (NR 0624)

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0624

Obowiązki:

Współpraca z Działem Zamówień Publicznych, w szczególności przygotowywanie: wniosków o udzielenie zamówienia publicznego,dokumentacji technicznej, umów o udzielenie zamówienia publicznego, specyfikacji istotnych warunków zamówienia, szacowania wartości zamówień, weryfikacji kosztorysów i innych.
Prowadzenie analizy w zakresie potrzeb utrzymania we właściwym stanie rzek i urządzeń wodnych.
Opracowywanie programów, planów wieloletnich i rocznych oraz realizacja zadań w zakresie: utrzymania wód i urządzeń wodnych, utrzymania śródlądowych dróg wodnych, utrzymania budowli przeciwpowodziowych.
Określenie potrzeb finansowych dla planowanych zadań utrzymaniowych i wnioskowanie o środki na realizację.
Ocena szkód i opracowanie planów usuwania skutków powodzi.
Nadzór nad utrzymaniem wód oraz utrzymaniem i eksploatacją urządzeń wodnych.
Bieząca analiza kosztów zadań utrzymaniowych i końcowe rozliczanie zadań.
Prowadzenie spraw związanych ze współpracą z innymi podmiotami w zakresie współfinansowania lub partycypacji w kosztach utrzymania wód i urządzeń wodnych.
Uzyskiwanie wymaganych prawem decyzji pozwalających na prowadzenie prac utrzymaniowych.
Współpraca z podmiotami gospodarczymi prowadzącymi działalność żeglugową w zakresie utrzymania i rozwoju śródlądowych dróg wodnych.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie WYŻSZE OCHRONA ŚRODOWISKA, HYDROLOGII, HYDROGEOLOGII, INŻ. WODNA; MINIMUM 2 LETNIE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W TYM PÓŁ ROCZNE W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ; ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW PRAWO WODNE, PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, PRAWO BUDOWLANE, KPA, USTAWY O OCHRONIE PRZYRODY, USTAWY O PLANOWANIU I ZAGOSPODAROWANIU PRZESTRZENNYM, USTAWY O OCHRONIE ŚRODOWISKA; ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU MICROSOFT EXCEL I MICROSOFT WORD; PRAWO JAZDY KAT. B

Miejsce pracy: Królowej Jadwigi 20, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 20, 88-100 INOWROCŁAW, pod nr tel: 523565750, lub dokumenty aplikacyjne można składać na e-mail: bydgoszcz@wody.gov.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 10-15

Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN

Osoba do kontaktu: Emilia Szymańska

Telefon: 523565750

Email: bydgoszcz@wody.gov.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy