Specjalista w dziale dokumentacji transportowej z j. francuskim

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1088191

Jeśli poszukujesz pracy w międzynarodowej firmie w Krakowie…
Jeśli znasz język francuski na poziomie zaawansowanym…
Jeśli jesteś osobą zmotywowaną oraz szybko uczysz się nowych rzeczy…

Zapraszamy do aplikowania!

Dla jednej z międzynarodowych firm transportowych, rozpoznawalnej na całym świecie, poszukujemy osób, które dołączą do zespołu specjalistów, wspierających procesy transportowe i administrowanie dokumentacją dla krajów francuskojezycznych.

Zakres obowiązków na tym stanowisku to między innymi:
kompletowanie dokumentacji transportowej dla odpowiednich przesyłek, uzupełnianie informacji w systemie zgodnie z międzynarodową polityką transportową, polityką firmy oraz regulacjami celnymi, kontakt z klientem w j. francuskim, rozwijanie istniejącej bazy danych o nowe informacje.

Uprzejmie informujemy, że powyższa oferta pracy dotyczy lokalizacji Kraków.

Od kandydata na to stanowisko wymagamybardzo dobrej znajomości j. francuskiego, który umożliwi swobodną komunikację w tym języku (poziom min. B2), dobrej znajomości j. angielskiego (poziom min. B1), motywacji do uczenia się nowych rzeczy, samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Doświadczenie zawodowe zdobyte w środowisku międzynarodowym / korporacyjnym lub w obszarze customer service będzie dodatkowym atutem.

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku firma oferuje:atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz inne) oraz możliwość rozwijania ścieżki kariery w strukturze firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w j. angielskim.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland