Opis stanowiska pracy

4. ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACY:

- Przygotowanie wniosków o płatność,

- Monitoring i nadzór nad przebiegiem realizacji projektu,

- Uczestnictwo w kontrolach projektów jednostek sprawujących nadzór nad realizacją projektów,

- Udział w opracowaniu wytycznych i procedur wewnętrznych niezbędnych do właściwej realizacji projektów,

- Przygotowanie wniosków o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej,

- Gromadzenie, przechowywanie i archiwizacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami w Uczelni,

- Współpraca z jednostkami Uczelni oraz Partnerami Uczelni w zakresie realizowanych działań projektowych,

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zastrzega sobie prawo do powiadomienia o zakwalifikowaniu do dalszych etapów naboru jedynie wybranych kandydatów, a także do niewyłonienia kandydatury do zatrudnienia.

Kandydat, który nie został wyłoniony w procesie rekrutacji zobowiązany jest do odbioru dokumentów
w Dziale Spraw Pracowniczych w terminie 30 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu. Po tym terminie dokumenty nieodebrane ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Wymagania

2. NIEZBĘDNE WYMAGANIA W ZAKRESIE KWALIFIKACJI I UMIEJETNOŚCI:

- Wykształcenie wyższe ( preferowane wykształcenie administracyjne, ekonomiczne, prawne),

- Umiejętności organizacyjne,

- Co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku ds. rozliczania projektów unijnych/ds. projektów unijnych ( znajomość SL2014)

3. DODATKOWE WYMAGANIA:

- Samodzielność w wykonywanych obowiązkach,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Operatywność, komunikatywność, dyspozycyjność,

- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,

- Doświadczenie w zakresie przygotowywania wniosków o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w tym Europejskiego Funduszu Społecznego,

- Doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych realizowanych w obszarze Szkolnictwa Wyższego,

- Znajomość prawa zamówień publicznych.

oferujemy: stabilne zatrudnienie w uczelni publicznej, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
premia, dodatek za staż pracy.
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja