Specjalista w Biurze Relacji Grupy z Mediami

Bank Pekao S.A.

Warszawa, mazowieckie

W ramach Programu Rozwojowego
UniChallenge Market Leaders
Obszar Komunikacji i Identyfikacji Wizualnej Grupy
Miejsce pracy: Warszawa

UniChallenge Market Leaders to kompleksowy, dwuletni Program Rozwojowy Banku Pekao S.A. adresowany do najzdolniejszych i najbardziej aktywnych studentów ostatnich lat studiów magisterskich oraz absolwentów, którzy pragną kształtować swoją ścieżkę kariery w dynamicznym świecie bankowości.

Program Rozwojowy UniChallenge Market Leaders to znacznie więcej, niż zwykła praca!

Jeśli:

  • Jesteś absolwentem i masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe,
  • Masz tzw. lekkie pióro - umiesz i lubisz pisać różnorodne teksty,
  • Cechuje Cię swoboda w wypowiadaniu się,
  • Jesteś kreatywny i chętnie inicjujesz nowe rozwiązania,
  • Jesteś otwarty na nowości i dobrze radzisz sobie w sytuacjach nagłych i zmieniających się,
  • Charakteryzuje Cię determinacja i motywacja do ciągłego doskonalenia się i rozwoju,
  • Biegle posługujesz się programami z pakietu MS Office, szczególnie Excel i Power Point,
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim,
  • Jesteś w pełni dyspozycyjny,

To znaczy, że jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko!

Główne zadania:

  • Redagowanie materiałów informacyjnych i przygotowanie przeglądów prasy,
  • Współpraca z mediami,
  • Współpraca przy organizowaniu konferencji i spotkań, a także przygotowanie materiałów na spotkania dla Czołowych Managerów Banku.

Korzyści dla Ciebie:

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem w Polsce i Europie,
  • Status uczestnika prestiżowego Programu Rozwojowego UniChallenge dla najlepszych absolwentów,
  • Dwuletni cykl inspirujących spotkań, warsztatów i szkoleń umożliwiający szybki rozwój Twoich kompetencji,
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i zaangażowaniem dzięki uczestnictwu w dodatkowych projektach biznesowych,
  • Współpraca z doświadczonymi ekspertami i menedżerami – pasjonatami w swoich obszarach,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny pakiet wynagrodzeń,
  • Po zakończeniu Programu – gwarancja udziału w sesji rozwojowej, dzięki której wyłaniamy utalentowanych przyszłych menedżerów.

Aby zgłosić się do Programu, prześlij CV i LM za pośrednictwem przycisku „Aplikuj”  znajdującego się pod ogłoszeniem lub na adres e-mail podany poniżej, wpisując w temacie: IP/071, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.