Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Pisanie narzędzi służących generowaniu raportów i zestawień biznesowych
  • Opracowywanie raportów na potrzeby biznesu
  • Proponowanie rozwiązań i narzędzi wspomagających decyzje biznesowe

Oczekiwania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w VBA, MS Access i Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy z dużymi bazami danych
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, B2B lub umowy o dzieło (w zależności od preferencji kandydata)
  • Ubezpieczenie medyczne i kartę sportową
  • Wsparcie w rozwoju

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy