Specjalista Utrzymania Ruchu

KAEM Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową o polskim kapitale. Jako największy w Polsce dystrybutor oraz producent artykułów remontowo-budowlanych osiągnęliśmy pozycję lidera rynku. Działamy również na arenie międzynarodowej dystrybuując nasze produkty w kilkudziesięciu krajach. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Zadania
  • Zapewnienie maksymalnej dostępności maszyn, urządzeń i instalacji w ramach realizacji powierzonych zadań
  • Wykonywanie napraw i prac prewencyjnych na liniach produkcyjnych;
  • Planowanie zakupu części zamiennych w podległym obszarze odpowiedzialności
  • Wykonywanie przeglądów planowych oraz oceny stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji;
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami UR i szefami wydziałów w celu zapewnienia pełnej dostępności maszyn;
  • Nadzór nad wykonawstwem prac remontowych realizowanych przez pracowników firm zewnętrznych;
  • Przestrzeganie przepisów BHP, p/poż;

Wymagania
  • Wykształcenie średnie techniczne;
  • Uprawnienia elektryczne eksploatacyjne do 1kV;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia w celu szybkiego ustalania przyczyn niesprawności;
  • Znajomość podstaw pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy z systemami informatycznymi;
  • Znajomość budowy, zasad działania maszyn i obrabiarek;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Gotowość do pracy zmianowej;
Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość oprogramowania klasy CMMS;
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń dźwignicowych, sprężarek śrubowych;
  • Wiedza z innych branż jak automatyka, pneumatyka, hydraulika;

Oferujemy

  • Pełną wyzwań i rozwoju osobistego pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca na stanowisku posiadającym realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój zakładu produkcyjnego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
  • Benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej lub dofinansowanej karty sportowej