specjalista/-tka ds. zakupów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży meblowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 12966
Praca stała
Lokalizacja: Częstochowa

Zakres obowiązków:
  • składanie zamówień na półprodukty potrzebne do produkcji, używając systemu komputerowego Navision
  • kontakt z dostawcami w kraju i za granicą w celu upewnienia się odnośnie dostaw, cen i szybszych dostaw
  • sporządzanie statystyk zużycia materiałów do produkcji
  • prace administracyjne

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość systemu Dynamic Navision
  • dokładność
  • systematyczność
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

Oferta:
  • praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)