Specjalista/tka ds. telefonicznej obsługi klienta – 12 zł brutto/h

Voice Contact Center Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Voice Contact Center, jest liderem wśród firm świadczących usługi zarządzania relacjami z klientem z wykorzystaniem wirtualnych kanałów komunikacji. W związku z rozwojem współpracy z jednym z klientów z branży medialnej poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • telefoniczny kontakt ze stałymi klientami w celu przedłużania umów
  • udzielanie klientom informacji o promowanych produktach i usługach
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze oczekiwania:

  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • komunikatywność, kreatywność oraz entuzjazm
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) lub chęć nauki
  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy w call center / telemarketingu lub obsłudze klienta, ale niekonieczne

Nasza oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • stałe wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa: 12 zł brutto) plus atrakcyjny system motywacyjny
  • szeroki, profesjonalny pakiet szkoleń produktowych i obsługi klienta
  • realna możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu
  • praca w zespole dynamicznych, otwartych i życzliwych ludzi
  • bardzo wysoki komfort pracy w nowoczesnym centrum operacyjnym
  • atrakcyjny pakiet socjalny – karty sportowe, ubezpieczenie zdrowotne, stypendia firmowe, ciekawe konkursy, niespodzianki
  • zapraszamy osoby w każdym wieku

Prezentacja firmy

Voice Contact Center

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca dla studenta