specjalista/ -tka ds. sprzedaży telefonicznej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży informatycznej z siedzibą w Rybniku, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Nr ref.: 37100
Praca stała
Lokalizacja: Rybnik

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż nowoczesnego oprogramowania kierowanego dla firm z branży TSL
  • aktywne pozyskiwanie klientów z branży TSL (praca na gotowej bazie klientów)
  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Oczekiwania:
  • wcześniejsze doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • orientacja na wyniki i realizację planów sprzedażowych

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)