specjalista/tka ds obsługi klienta z językiem angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa Włochy, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy obecnie kandydatów/tek do telefonicznej obsługi klienta

Nr ref.: 34226
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa Włochy

Zakres obowiązków:
  • telefoniczne wsparcie Klientów mające na celu wsparcie w obszarze technicznym (tylko połączenia przychodzące),
  • odpowiadanie na zapytania mailowe w języku angielskim
  • telefoniczne rozwiązywanie problemów związanych z kasami fiskalnymi, czytnikami kart, problemami z instalacją oprogramowania.

Oczekiwania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)
  • gotowość do pracy zmianowej oraz w wybrane dni weekendowe
  • dobra dykcja.

Oferta:
  • umowa o pracę na okres próbny na okres 4-5 miesięcy (dla najlepszych umowa na stałe),
  • prace w systemie zmianowym,
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia przygotowujące do pracy
  • wynagrodzenie 3250 PLN brutto

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)