Specjalista/-tka ds. marketingu

WIELTON S.A.

Wieluń, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie należy do grona dziesięciu największych producentów w swojej branży na świecie. Grupa Wielton posiada cztery centra produkcyjne: w Polsce, Niemczech, we Francji oraz Wielkiej Brytanii, a także dwie montownie: we Włoszech i w Rosji. Pod koniec 2016 roku Wielton uruchomił spółkę zależną na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W ramach całej Grupy zatrudnienie znajduje obecnie blisko 3,5 tys. pracowników.

Inwestycje w badania i rozwój to dla spółki istotny element strategii. Aktywnie współpracujemy z uczelniami, szkołami i instytucjami naukowymi. Silny rozwój biznesu i wzrost firmy, tworzy wyzwanie, a jednocześnie, satysfakcjonujące środowisko pracy dla ambitnych i utalentowanych jednostek.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • realizowanie strategii marketingowej firmy
  • monitoring rynku branżowego w zakresie produktów, nowości i oczekiwań klientów
  • współpraca z agencjami w zakresie budowania narzędzi promocyjnych
  • przygotowywanie materiałów marketingowych, prezentacji, ulotek i katalogów
  • organizacja eventów, targów
  • tworzenie contentu
  • digital marketing
  • komunikacja omnichannel
  • skuteczne zarządzanie projektem marketingowym

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie (bieżąca komunikacja w tym języku)
  • doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu, reklamy, zrozumienie marketingu cyfrowego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów graficznych
  • praca pod presją, nastawienie na realizację zadań
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • kreatywność, dynamizm w działaniu, zaangażowanie
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • szkolenia i rozwój pracowniczy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • uczestnictwo w nowych projektach
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Wielton to największy w Polsce producent i sprzedawca naczep i przyczep,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media