Specjalista Terapii Uzależnień

Portal-medica.pl

Tuchów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o. poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

  • Specjalisty Terapii Uzależnień

Miejsce pracy: Poradnia Leczenia Uzależnień, Poradnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia.

Wymagania:

certyfikat specjalisty terapii uzależnień
Oferujemy:

Pracę w wymiarze 28 godz. tygodniowo w stabilnej firmie, w dynamicznym zespole specjalistów. Atrakcyjne warunki pracy i rozwoju zawodowego,

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.

Tel. 14 65 35 296, 784 960 307 email:

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia