Specjalista Technolog

MCC

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- obsługę klientów w zakresie urządzeń i technologii będących w ofercie firmy MCC (technologia wody i ścieków)

- dobór urządzeń i technologii pod odpowiednie aplikacje klientów

- współpraca z działem serwisu w zakresie prowadzonych projektów

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku: chemia, inżynieria środowiska, technologia wody, analityka chemiczna

- umiejętność sporządzania i czytania schematów technologicznych

- gotowość do pracy w terenie

- znajomość komunikatywna j. angielskiego

- prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

Firma MCC jest firmą inżynierską o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria