Specjalista - technolog, Kleszczów

Mostostal Kraków S.A.

Kleszczów, łódzkie

Zadania:

opracowywanie technologii wykonywania konstrukcji stalowych w tym:

• opracowywanie list materiałowych,
• opracowywanie norm czasu wykonania operacji na podstawie normatywów,
• opracowanie operacji technologicznych cięcia, składania i spawania,
• opracowanie operacji obróbki konstrukcji spawanych,
• opracowanie założeń do projektowania specjalistycznego oprzyrządowania technologicznego,
• opracowanie specyfikacji wysyłkowych.
• bieżący nadzór nad opracowanymi technologiami wykonania konstrukcji stalowych podczas ich realizacji na warsztacie.
• raportowanie do Kierownika Działu Technologii Produkcji wszelkich nieprawidłowości w realizacji procesów wykonania konstrukcji stalowych na warsztacie.

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenie wyższe inżynierskie,
• Znajomość programów AutoCAD oraz Excel,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w branży stalowej,
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• Mile widziana znajomość procesu produkcyjnego branży stalowej,
• Podstawowa wiedza w zakresie metod oraz technologii spawania,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
• Dobra organizacja pracy,
Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:
• Samodzielną pracę w stabilnej firmie,
• Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
• Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.