Specjalista techniczny ds. lakiernictwa

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

• Doradztwo techniczne w zakresie produktów lakierniczych,
• Opieka techniczna nad klientami - autoryzowane serwisy lakiernicze, prywatne lakiernie, zakłady przemysłowe,
• Udział przy wdrażaniu nowych produktów do oferty,
• Prowadzenie prezentacji i pokazów u klientów,
• Prowadzenie szkoleń dla klientów,

Wymagania:

• Mile widzialne wykształcenie średnie techniczne lub szkoła samochodowa (lakiernictwo),
• Znajomość branży lakiernictwa samochodowego,
• Bardzo dobra znajomość systemów kolorystycznych,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego,
• Bogata wiedza teoretyczna i praktyczna na temat lakierów z branży motoryzacyjnej,
• Umiejętność organizowania i wykonywania prezentacji technicznych,
• Otwartość i zaangażowanie przy rozwoju oferty produktowej,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Prawo jazdy kat. B,
• Gotowość do wyjazdów służbowych - Mazowieckie i Łódzkie,

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o własna działalność gospodarcza,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, samochód służbowy, laptop),
• Pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie)
• Możliwość rozwoju w formie będącej liderem na rynku,
• Praca w trybie home office,
• Opieka nad klientami z terenu woj. Mazowieckie i Łódzkie,

Numer referencyjny: STL/WA2/07/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.