Specjalista Technicznego Wsparcia Sprzedaży

EBS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

EBS to dynamicznie rozwijająca się polska firma technologiczna, działająca w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń, monitoringu i kontroli od ponad 25 lat. Prowadząca działania obejmujące cały świat.

W związku z rozwojem sprzedaży na cały świat poszukujemy

Specjalisty Technicznego Wsparcia Sprzedaży

Jeśli satysfakcję sprawia Ci:

  • Współpraca z klientami w zakresie technicznego wsparcia z różnych krajów świata,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących urządzeń elektronicznych służących do komunikacji po sieci GSM, monitoringu osób z wykorzystaniem technologii RFID, GPS.
  • Weryfikacja, aktualizacja i testowanie oprogramowania zawartego w powyższych urządzeniach (firmware) oraz aplikacji zarządzających i komunikacyjnych
  • Testowanie urządzeń i oprogramowania
  • Wsparcie wewnętrzne dla innych inżynierów i specjalistów
  • Współpraca z Działem Sprzedaży, zakładem produkcyjnym, działem R&D,

Jeśli czujesz się dobrze gdy chcesz skorzystać z własnej wiedzy i umiejętności w zakresie :

  • technicznej znajomość systemów i urządzeń GSM, 3G, RFID, GPS
  • Znajomości aplikacji do zarządzania i monitoringu
  • Umiejętności analizy problemów i błędów (podejmowanie działań zaradczych)
  • Dobrej znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się, jeszcze lepiej jak dodatkowo znasz hiszpański, niemiecki lub francuski
  • Gotowości do pracy przy projektach międzynarodowych, a także wyjazdów zagranicznych
  • Etycznej, wiarygodnej i uczciwej postawy wobec klienta
  • Kreatywności, profesjonalizmu i umiejętność pracy w zespole
  • Chęci do rozwoju własnych kompetencji
  • Doskonałej organizacja pracy,
  • sumienności, dokładności, zorientowanej na rezultat,
  • wysoko rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • doświadczenia w branży ochrony osób będzie dodatkowym atutem.

Gdy odpowiedzi masz na TAK to zapraszamy do siebie, a jako minimum zapewniamy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju w najnowszych technologiach i systemach
  • Współpracę z klientami zagranicznymi i polskimi
  • Atrakcyjne warunki pracy i wysoką kulturę organizacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy w oparciu o uzyskiwane wyniki

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

Więcej informacji o firmie, znajdziesz na WWW.EBS.PL

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

EBS to dynamicznie rozwijająca się polska firma technologiczna, działają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting