Specjalista/stka ds SEO - pozycjoner

Be Perfect

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z wiodących w regionie agencji marketingu internetowego, obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/stka ds SEO - pozycjoner / Posiadamy również wakat na stanowisku Web Developer / Webmaster

Zadania na stanowisku:
-analiza stron klientów oraz ich konkurencji
-przygotowywanie audytów, optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO
-pozycjonowanie oraz wszelkie działania wspomagające pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce google

Poszukujemy zarówno osób początkujących z niedużym doświadczeniem, jak i ekspertów.

Oferujemy pracę w siedzibie naszej firmy w centrum Katowic, w regularnych godzinach od 8.00 - 16.00 z wynagrodzeniem dostosowanym do posiadanych umiejętności oraz osiąganych efektów pracy (Podstawa + premia wynikowa).

CV wraz klauzulą zezwolenia na przetwarzanie danych do celów rekrutacji prosimy wysyłać na adres e-mail lub za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami drogą e-mailową lub telefoniczną.

Wymagania

Wymagania dotyczące profilu kandydata:
-znajomość technik i metod pozycjonowania
-umiejętności samodzielnej optymalizacji stron WWW klientów, bądź przygotowywania wytycznych pod kątem SEO do realizacji przez webmasterów
-samodzielność, umiejętność samoorganizacji czasu pracy
-chęć poszerzania wiedzy z zakresu SEO, zarówno ze źródeł zewnętrznych, jak i z własnych analiz
-sumienność w wykonywaniu obowiązków

Prezentacja firmy

Be Perfect jest dynamicznie rozwijającą się firmą w dziedzinie marketing... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce