Specjalista Sprzedaży Usług HR

IPF GROUP S.A.

61-814 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie w szczególności:
- rozwijanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz umacnianie relacji ze stałymi klientami
– odpowiedzialność za stały rozwój bazy klientów
- organizacja oraz udział w spotkaniach handlowych, w tym prowadzenie negocjacji
- przygotowywanie ofert handlowych i umów dla klientów
- dokonywanie bieżącej analizy rynku i działań konkurencji
- planowanie aktywności sprzedażowej w zakresie profesjonalnych usług HR

Czego możesz oczekiwać:
- stałego zatrudnienia w prężnie działającej firmie
- możliwość uczenia się i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
- nastawionej na awans wewnętrzny
- dużej samodzielności
- atrakcyjnego wynagrodzenia
- pakietu benefitów: kartę Multisport, pakiet medyczny
- do dyspozycji laptop i telefon

Wymagania

Chcemy, abyś tworzył z nami zespół jeżeli:
- sukcesy sprzedażowe motywują Cię do dalszego działania
- osiąganie celów sprzedażowych motywuje Cię do działania
- odnosisz sukcesy w pozyskiwaniu oraz utrzymywaniu dobrych relacji z Klientami
- posiadasz umiejętności negocjacji oraz przygotowywania ofert handlowych
- posiadasz 3-4letnie doświadczenie w sprzedaży usług w agencji pracy (choć nie jest to warunek konieczny)
- nie boisz się badać potrzeby Klienta, aby wyjść im naprzeciw i szukasz niestandardowych rozwiązań w celu osiągnięcia zamierzonego efektu
- masz bardzo dobrą organizację pracy i umiejętność działania pod presją czasu
- znasz język angielski
- posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca HR / Kadry / Rekrutacja