Specjalista sprzedaży internetowej | e-commerce

Relyon Recruitment (pl)

02-583 Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy:

Dla naszego klienta, firmy ubezpieczeniowej, poszukujemy kandydatów do pracy przy rozwoju obszaru działań sprzedaży internetowej. Osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie platformy e-commerce dla jednej z dynamicznie rozwijających się Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Zakres obowiązków:

- definiowanie wspólnie z kadrą zarządzającą kierunków rozwoju e-commerce,

- odpowiedzialność za plan sprzedaży w kanale e-commerce,

- kreacja i realizacja działań w zakresie prezentacji i sprzedaży oferty ubezpieczeniowej kanałem e-commerce,

- współdziałanie z tradycyjnym kanałem sprzedaży w zakresie zarządzania leadami.

Wymagania:

- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w sektorze usług finansowych,

- doświadczenie w tworzeniu strategii rozwoju działań e-commerce w organizacji,

- umiejętność poszukiwania klientów z sektora usług finansowych w internecie,

- doświadczenie w projektowaniu, prowadzeniu i rozliczaniu kampanii online, SEM, SEO.

Oferujemy:

- umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagrodzeń,

- pakiet świadczeń socjalnych i pakiet medyczny,

- możliwość rozwoju zawodowego w branży ubezpieczeń,

- współpracę z profesjonalnym zespołem.

Dlaczego Relyon?

Jako Twoi partnerzy w rekrutacji chcemy wykorzystać nasze specjalistyczne doświadczenie, znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i być na każdym etapie Twojego procesu zatrudniania.
Chcesz wiedzieć więcej?
A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami, a chętnie porozmawiamy z Tobą o tej lub o innych ofertach!

Relyon Recruitment (pl) office@relyon.pl
Pracodawców znamy doskonale. Teraz chcemy poznać Ciebie!