SPECJALISTA SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA w Punkcie Partnerskim

Grupa INEA

Poznań, wielkopolskie

Grupa INEA

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Partnera GPS Data poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista Sprzedaży i Obsługi Klienta.

Zadania:

  • bezpośrednia obsługa Klientów i Abonentów INEA oraz doradztwo w zgłaszanych przez nich sprawach
  • aktywna sprzedaż usług INEA nowym Klientom i istniejącym Abonentom
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta zgodnej z wewnętrznymi standardami Firmy
  • realizowanie zadań administracyjnych związanych ze sprzedażą i obsługą Klientów
  • dbałość o stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach INEA oraz o rynku telekomunikacyjnym

To oferta dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży do Klientów indywidualnych
  • znasz i potrafisz stosować standardy obsługi i sprzedaży
  • interesujesz się nowymi technologiami (mile widziana znajomość produktów i usług telekomunikacyjnych)
  • potrafisz budować relacje z klientami oraz dbać o ich satysfakcję
  • przejawiasz inicjatywę w kontakcie z Klientem oraz potrafisz skutecznie przekonać go do zakupu usługi lub produktu
  • jesteś osobą zorientowaną na wynik, zaangażowaną i wytrwałą w realizacji celów

Oferujemy:

  • kreatywną pracę w młodym zespole
  • umowę o pracę z gwarantowaną podstawą
  • dodatkowe premie za realizację planów
Grupa INEA