Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego sprzedawcy produktów lub usług, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż reklam w bezpłatnym przewodniku turystycznym The Visitor oraz Informatorze Warszawskim Dzielnica.

Wybrany kandydat dołączy do młodego i dynamicznego zespołu realizującego swoje cele zawodowe w interesującej branży usług hotelarskich, restauracyjnych, klubowych oraz instytucji kulturalnych. Będzie będzie odpowiedzialny za obsługę stałych oraz budowanie relacji z nowymi klientami firmy.

Poszukujemy również osób, które przeprowadziły się do Warszawy z Trójmiasta.
Jeśli mieszkałeś w Trójmieście i chcesz być w kontakcie z bliskimi pracując na zmianę w Warszawie i Trójmieście – będzie to dla Ciebie niezwykle interesująca oferta pracy!

Wymagania

• minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług.
• doświadczenie w samodzielnej organizacji pracy.
• wykształcenie średnie lub wyższe.

Prezentacja firmy

Ditro Communication z siedzibą w Warszawie jest wydawcą bezpłatnych pols... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta