Specjalista Sprzedaży Eksportowej

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Jarosław, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją rekrutacyjną. Naszym klientem jest rodzinna firma produkcyjna z 27-letnią tradycją w branży rolniczo-ogrodniczej.

W portfolio produktowym firmy znajdziemy m.in. agrowłókniny do zabezpieczania roślin oraz folie ogrodnicze, które dystrybuowane są na rynek krajowy i zagraniczny, do profesjonalnych rolników, ale także hobbystów branży.

Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby, która będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klientów B2B, a także aktywną sprzedaż głównie na rynkach zagranicznych.

Lokalizacja: Jarosław

Jakie zadania Ci powierzymy?

• kompleksowa obsługa klientów zagranicznych (B2B)

• aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymywanie dobrych relacji handlowych z kontrahentami

• przyjmowanie, analizowanie i realizowanie zamówień, prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą eksportową, fakturowanie, odprawy celne, organizacja wysyłek zamówień do klientów

• współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych oraz wspierających sprzedaż w dziale eksportu

• sporządzanie ofert handlowych, zestawień i analiz na potrzeby firmy

• monitorowanie rynków i konkurencji

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w exporcie lub imporcie

• biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

• umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych oraz znajomość technik sprzedaży

• proklienckiej postawy i silnej orientacji na efekty wykonywanych działań

• samodzielności, umiejętność analizowania i planowania

• bardzo dobrej znajomość obsługi komputera w tym MS Office

• prawo jazdy kategorii B

• gotowości do odbywania podróży służbowych do krajów europejskich (ok. 3 razy w roku)

Co możemy Ci zaoferować?

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio w firmą

• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00:16 lub 9.00-17:00

• wynagrodzenie zasadnicze plus premie comiesięczne w wysokości 10% (po okresie próbnym)

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

• szkolenia sprzedażowe

• różnorodność zadań

• pracę w miłej atmosferze i wsparcie zespołu

• współudział w tworzeniu pozycji firmy na podległych rynkach

Jeżeli czujesz, że to praca odpowiednia dla Ciebie - nie czekaj! Aplikuj.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi