Specjalista-Spedytor międzynarodowy

LAFANTE

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- firma w centrum Warszawy z długoletnim stażem w działalności spedycyjno-transportowej zatrudni Spedytora w ruchu Międzynarodowym. Do podstawowych obowiązków należy w szczególności:
- organizacja i realizacja zleceń transportowych w ruchu międzynarodowy,
- współpraca z klientami korporacyjnymi i przewoźnikami,
- rozwój kontaktów handlowych krajowych i zagranicznych ze zleceniodawcami i
przewoźnikami,
- współudział w strategii rozwoju biura spedycji.

Wymagania

- doświadczenie w branży min. 2 lata,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- mile widziany portfel klientów i przewoźników, pozwalający na rozwój stanowiska pracy,

Prezentacja firmy

Firma z branży transportowo spedycyjnej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia, prowizja, "wczasy pod gruszą"
Branża / kategoria:
Praca Logistyka