Specjalista / specjalizacja Koordynacja BHP

Skanska S.A.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Analiza materiałów przetargowych pod kątem ryzyk BHP,
  • Uczestnictwo w przygotowaniu: planu organizacji placu budowy, planu BOZiŚ,
  • Wsparcie Zespołu Menadżera Projektu w identyfikacji ryzyk dla zadania oraz w przygotowaniu instrukcji bezpiecznego wykonania robót,
  • Monitorowanie warunków pracy i stanu bezpieczeństwa na projektach,
  • Propagowanie wdrażania standardów Skanska i przedsięwzięć BHP na projekcie zarówno wśród pracowników, jak i firm podwykonawczych,
  • Wsparcie w raportowaniu i analizie wypadków oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych,
  • Podejmowanie powypadkowych działań korygujących,
  • Współpraca z koordynatorem BHP na Projekcie i Specjalistą ds. BHP w regionie.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego lub studiów podyplomowych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Znajomości przepisów prawa w zakresie BHP i PPOŻ,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku z zakresu BHP mile widziane,
  • Komunikatywności,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności analitycznego myślenia, spostrzegawczości,
  • Umiejętności motywowania innych w zakresie bezpieczeństwa pracy,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych/wypadkowych,
  • Znajomości programów komputerowych: MS Office.

Prezentacja firmy

Skanska to wiodąca światowa firma budowlana i deweloperska. Wykon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Ochrona, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena