Specjalista/Specjalistka ds. organizacji i rozliczeń

Edukey s.c.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Interesuje Cię praca w dynamicznie zmieniającej się branży szkoleniowej? W stałym kontakcie z ludźmi (w tym z świetnymi fachowcami jakimi są nasi trenerzy)? Z możliwością rozwoju i poznawania nowych trendów? Jeśli wyzwania nowej gospodarki nie są dla Ciebie straszne i potrafisz wytrwale pracować zapraszamy do przesłania swojej aplikacji. Napisz dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie :)

Zakres obowiązków:

• Monitorowanie realizacji wskaźników projektów i działania zaradcze

• Kontrola zgodności i terminowości działań z harmonogramem projektu

• Prowadzenie dokumentacji projektowej (m.in. szkoleniowej i uczestnictwa)

• Planowanie szkoleń i egzaminów IC3

• Obsługa i rekrutacja Beneficjentów

• Przygotowywanie Wniosku Beneficjenta o Płatność

• Przygotowywanie sprawozdań

• Realizacja i kontrola założeń budżetu

• Rozliczanie do Instytucji Wdrażającej przekazanych transz

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• współpracę w zgranym, młodym zespole

• możliwość podnoszenia kwalifikacji m.in. z zakresu EFS i obsługi komputera

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz kolejnych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Ogłoszenie o naborze personelu do projektu „Dobre TIKi i języki – bezpłatne kursy komputerowe i językowe z certyfikatem” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 10 Edukacja dla rozwoju regionu, Działanie 10.2 Upowszechnianie kompetencji kluczowych wśród osób dorosłych, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wymagania

Wymagania:

• Wyższe wykształcenie

• Min. roczne doświadczenie w realizacji projektów PO KL lub/i RPO

• Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji projektów PO KL lub/i RPO

• Doświadczenie w rozliczaniu projektów PO KL lub/i RPO

• Cele zawodowe związane z funduszami unijnymi i edukacją lub/i IT

• Samodzielna organizacja pracy

• Skrupulatność, dokładność, terminowość w działaniu

Mile widziane:

• Doświadczenie w organizacji i promocji szkoleń komputerowych

• Doświadczenie w organizacji egzaminów ECDL/ECCC/IC3 i motywowaniu uczestników

• Doświadczenie z odbytą kontrolą projektu PO KL lub/i RPO

Prezentacja firmy

Edukey to firma szkoleniowo-doradcza dążąca do dostosowania wiedzy i kom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 600PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia