Specjalista / specjalistka ds. marketingu – Knurów, Gliwice, Zabrze, Rybnik, Żory

Hennlich Sp. z o.o.

Knurów, 44-190, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy dla różnych gałęzi przemysłu oraz dla budownictwa. Realizujemy dostawy wysokiej jakości produktów renomowanych wytwórców uzupełniamy własnymi produktami oraz usługami technicznymi. Dzięki licznemu gronu mobilnych i stacjonarnych doradców zapewniamy klientom indywidualne rozwiązania. Należymy do międzynarodowej grupy o długoletniej tradycji i bogatym doświadczeniu.

Zamierzamy wzmocnić nasze działania marketingowe, także z wykorzystaniem nowoczesnych technik i kanałów komunikacji. W tym celu poszukujemy:

Specjalisty ds. marketingu

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

- Współpracę w zespole młodych specjalistów

- Pracę w modelu biznesowym: dobre produkty – renomowani międzynarodowi producenci – klienci profesjonalni lub indywidualni

- Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia grupowego

Wymagania

- wykształcenie obejmujące elementy marketingu lub adekwatne doświadczenie praktyczne

- minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z marketingiem

- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

- kreatywność

- dobra znajomość MS Office; znajomość programów graficznych lub biznesowych będzie dodatkową zaletą

- umiejętność realizacji w zespole zatwierdzonych działań

- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy do różnych ga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja