Specjalista social media

click apps Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

click apps sp. z o. o. agencja social media click community i startup click apps, poszukuje

specjalisty social media

który mówi językiem social media

Chcesz podjąć się wyzwania realizacji kampanii dla największych marek?

Jesteś AKTYWNY w social media i blogosferze?

Masz na koncie kilka kampanii i OGARNIASZ social media?

DOŁĄCZ do NAS!

Twoje zadania:

  • Samodzielne prowadzenie kampanii społecznościowych dla największych marek
  • Wyszukiwanie informacji i tworzenie contentu
  • Angażowanie społeczności
  • Praca z narzędziami do monitoringu i analizy danych
  • Budowanie relacji z użytkownikami platform społecznościowych
  • Rozwijanie produktów i narzędzi do marketingu społecznościowego

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znasz narzędzia social media i najnowsze trendy e-marketingu oraz content marketingu
  • Korzystasz z internetowych narzędzi analitycznych
  • Jesteś kreatywny
  • Cechuje Cię zaangażowanie i inicjatywa oraz doskonała organizacja pracy.

W zamian oferujemy:

  • Adekwatne i progresywne wynagrodzenie, indywidualną ścieżkę kariery.
  • Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek oraz przy innowacyjnych start-upach.
  • Dostęp do fachowej biblioteczki (Marketing).
  • Stałą integrację wewnątrz zespołu
  • Udział w spotkaniach branżowych
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów.
  • Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego.
  • Pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze w centrum Krakowa (okolice Dworca Głównego).
Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV!