Specjalista SMED (techniki szybkiego przezbrojenia)

PowerJobs Sp. z o.o.

Siewierz, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie narzędzi (czyszczenie, transport) do pracy
  • zazbrajanie i wyzbrajanie nowego narzędzia zgodnie z dokumentacją technologiczną oraz techniką SMED (m.in. czyszczenie stołu prasy/rolek linii podającej/ innych urządzeń wokół stanowiska)
  • skracanie czasów przezbrojeń

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku
  • znajomość maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • uprawnienia do obsługi suwnic - mile widziane
  • znajomość techniki SMED - mile widziana
  • zaangażowanie i systematyczność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę
  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze stażem pracy, ok. 2700 - 3200 zł brutto / miesiąc + premie (do 500 zł brutto) + dodatki
  • pracę w młodym zespole

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji