Opis stanowiska pracy

SQM Digital Signage jest liderem rynku Digital Signage w Polsce. Specjalizuje się w rozwiązaniach dla komunikacji korporacyjnej i marketingu handlowego. Bierze udział w międzynarodowych projektach i wprowadza na rynek własne produkty.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do naszego działu realizacji w Poznaniu na stanowisko

Specjalista Service Desk

OBOWIĄZKI:
• Obsługa i analiza zgłoszeń obejmujących wsparcie serwisowe projektów zgodnie z obowiązującymi procedurami i parametrami SLA
• Koordynacja zgłoszeń, monitorowanie otwartych zgłoszeń oraz informowanie użytkowników o bieżącym statusie zgłoszenia
• Kontakty z lokalnymi serwisami i dostawcami usług
• Zarządzanie kontami i danymi użytkowników
• Monitorowanie i rozwiązanie bieżących problemów w infrastrukturze IT
• Rozwój i utrzymanie dokumentacji projektowych, raportowanie, zapewnienie ciągłego rozwoju procesów i utrzymanie wiedzy
• Udział we wdrożeniach i utrzymaniu usług w ścisłej współpracy z działem IT
• Administracja zasobami sprzętowymi

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
• pracę przy innowacyjnych międzynarodowych projektach
• możliwość rozwoju zawodowego
• atrakcyjną lokalizację w centrum Poznania wraz z miejscem parkingowym
• pakiet szkoleń i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• pyszną kawę i herbatę oraz miejsce do odpoczynku

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub wykształcenie informatyczne
• znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej C1
• Komunikatywność i zorientowane na użytkownika końcowego
• Dobra organizacja pracy: dokładność, skrupulatność i terminowość
• Umiejętność analitycznego myślenia, determinacja w poszukiwaniu rozwiązań problemów
• Umiejętność szybkiego uczenia się oraz przekazywania zdobytej wiedzy

Mile widziane:
• znajomość zagadnień ITIL
• doświadczenie w kierowaniu strukturą rozproszoną
• znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

www.rental.sqm.pl

www.ds.sqm.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management