Specjalista SEO/Webmaster Łódź

Rent Expert

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży szkoleniowej zatrudni osobę na stanowisku: samodzielny Specjalista SEO/Webmaster do zarządzania stronami internetowymi i marketingiem internetowym.

Zakres obowiązków:

- analiza serwisów internetowych (m.in. profil backlinków, pozycje i historia domeny, słowa kluczowe i analiza konkurencji)
- optymalizacja stron internetowych
- budowanie wysokiej pozycji stron w wyszukiwarkach
- budowa stron sprzedażowych firmy
- dodatkowym atutem będzie umiejętność prowadzenia kampanii Adwords
- prowadzenie fanpage firmowego i działania w social media

Oczekujemy:

- doświadczenia przy optymalizacji i pozycjonowaniu stron internetowych
- znajomości technik pozycjonowania stron internetowych
- znajomości najpopularniejszych systemów do zarządzania treścią CMS (WordPress) i umiejętności budowania oraz modyfikowania stron internetowych
- dobrej znajomości html

Zapewniamy pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku.

Praca w siedzibie firmy w Łodzi.

Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Jako firma wychodzimy na przeciw swoim Klientom i oferujemy wynaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce