Sekwencja Sp. z o.o.

Specjalista SEO/SEM

Od: Sekwencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa, Łódź

Opis stanowiska
• budowa i optymalizacja działań promocyjnych SEO dla serwisów www pracodawcy
• identyfikacja obszarów poprawy w strukturze stron, wewnętrznych linkach i treściach
• zapewnienie adekwatności wyświetlanych wyników dla zapytań klientów
• wdrażanie rozwiązań na bazie analizy trendów SEO
• zarządzanie i rozbudowa baz słów kluczowych
• współpraca w zakresie planowania działań wspierających sprzedaż z działem handlowym
• prowadzenie kampanii Google Adwords dla serwisów pracodawcy
• raportowanie i optymalizacja prowadzonych działań

Wymagania
• wykształcenie wyższe
• minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale marketingu lub w agencji SEO
• znajomość Google Analytics, Google Adwords
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
• zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
• kreatywność i elastyczność

Oferujemy
• Przyjazną i swobodną atmosferę w pracy
• Dużą samodzielność
• Narzędzia niezbędne do pracy
• Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy praktycznej i zdobywania nowych umiejętności (m.in. specjalistyczne szkolenia)
• Możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań
• Biuro w centrum miasta (dotyczy Łódź, Warszawa)
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę