Specjalista SEO/SEM

Thomas IT

Katowice, 40-078, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista SEM/SEO która będzie budować dział marketingu, poszukiwać nowych możliwości promocji w Internecie oraz aktywnie zarządzać aktualnymi metodami reklamy.

Zależy nam na tym aby osoba na tym stanowisku posiadała doświadczenie poparte wynikami w umiejętnym i bezpiecznym pozycjonowaniu technikami White SEO. Istotne jest aby kandydat posiadał umiejętności prowadzenia skutecznych działań SEO dla naszych serwisów oraz umiejętności wzmacniania aktualnych pozycji w wynikach Google oraz zwiększania pozycji wybranych fraz kluczowych.

- Planowanie, realizacja, optymalizacja i raportowanie kampanii reklamowych w Google AdWords
- Realizacja strategii SEO dla serwisów Firmy
- Optymalizacja serwisów pod kątem SEO
- Monitorowanie linków serwisów w Google Webmaster
- Tworzenie nowej treści dla serwisów Firmy

Wymagania

- znajomość technologii stron WWW (php, html, css),
- bardzo dobra znajomość Google Analytics i AdWords
- umiejętność budowania linków
- predyspozycje analityczne,
- doświadczenie w prowadzeniu działań SEO poparte konkretnymi projektami lub referencjami
- odpowiedzialność i samodzielność,
- dobra znajomość języka angielskiego,

Prezentacja firmy

Thomas IT jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku usług informat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce