Specjalista SEO/ SEM - Pozycjoner stron internetowych

INVETTE HOLDING GROUP SP. Z O.O. SP. K.

30-702 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia
• możliwość poznania branży SEO/ SEM
• nabycie praktycznych umiejętności
• pracę w miłej atmosferze w młodym zespole
• kartę Multisport

Zadania:
• budowanie, planowanie oraz realizacja strategii SEO dla serwisów klientów
• analiza i optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO
• planowanie i realizowanie kampanii Google AdWords
• obsługa programów wspomagających pozycjonowania stron www
• przygotowywanie analiz efektywności prowadzonych działań

Wymagania

Szukamy osoby, która posiada:

• minimum 3 miesięczne doświadczenia w branży SEO (mile widziane doświadczenie przy konfiguracji i prowadzeniu kampanii SEM- Google Adwords)
• podstawową wiedzę na temat marketingu w wyszukiwarkach internetowych
• znajomość HTML/CSS oraz narzędzi Google Analytics i Google Tag Manager
• doświadczenie w budowaniu prostych stron, opartych o system Wordpress lub inne CMSy
• jest dyspozycyjna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30
• jest komunikatywna, zaangażowana, odpowiedzialna

Prezentacja firmy

INVETTE HOLDING GROUP SP. Z O.O. SP. K..

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce