Specjalista SEO - Pozycjonowanie stron internetowych

Grupa eSprzedaż

Warszawa, 05-075, ul. Brata Alberta 19, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy i pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość pracy dla osób poza Warszawy (pomożemy w znaleźieniu mieszkania/stancji)
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (branża e-commerce)
Możliwość wprowadzania w życie własnych pomysłow i projektów
Dobrą atmosferę
Pracę w grupie młodych osób

Obowiązki:
Pozycjonowanie stron internetowych naszych klientów
Analiza i optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO
Budowanie wartościowego zaplecza oraz dbanie o obecne
Monitorowanie oraz analiza wyników pozycjonowania
Przygotowywanie oraz realizowanie strategii link buildingu
Monitorowanie postępów w realizacji budowania linków
Analiza statystyk Google Analytics i Narzędzi dla webmasterów

Wymagania

Wymagamy:
Doświadczenia w pozycjonowaniu popartego wynikami
Znajomość algorytmów wyszukiwarek internetowych
Znajomości technik pozycjonowania
Znajomości popularnych CMSów typu WordPress
Znajomości narzędzi SEO
Chęci doskonalenia swojej wiedzy
Dużej samodzielności

Prezentacja firmy

Szybko rozwijająca się agencja interaktywna oferująca tworzenie serwisów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wysoka premia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce